صندوق ارتباطات

 

 

 

+ نوشته شده در  پنجشنبه 10 مرداد1387ساعت   توسط پليسpnu  | 

قابل توجه مدعيان.....

شستن ماشين شخصي با آب بيت المال

+ نوشته شده در  پنجشنبه 10 مرداد1387ساعت   توسط پليسpnu  | 

به نقل از خبرگزاري فارس ۲۰/۸/۸۶

كمبود فضاي آموزشي مشكل اساسي دانشگاه پيام نور كرمانشاه است

خبرگزاري فارس: رئيس دانشگاه پيام نور كرمانشاه گفت: كمبود فضاي آموزشي مشكل اساسي دانشگاه پيام نور كرمانشاه است كه بايد هرچه زودتر براي رفع آن اقدام شود

محسن فرشادفر در گفت و گو با خبرنگار فارس در كرمانشاه افزود: در سال تحصيلي جديد تعداد 5 هزار و 536 دانشجو از طريق كنكور سراسري و 1 هزار و 200 نفر از طريق آزمون فراگير در دانشگاه پيام نور كرمانشاه پذيرفته شده اند.
وي تصريح كرد: در حال حاضر تعداد 10 هزار و 736 دانشجو در 38 رشته در مقطع كارشناسي در واحدهاي اين دانشگاه در استان درحال تحصيل مي‌باشند.
فرشادفر ادامه داد: پذيرش زياد دانشجو در راستاي اهداف حذف كنكور انجام شده كه اين امر باعث مشكلاتي مانند كمبود فضاي آموزشي و كاهش خدمات دهي مناسب به دانشجويان شده است.
وي افزود: در حال حاضر كلاس هاي درس بصورت بسيار فشرده برگزار مي شود به نحوي كه هيچ كلاس و ساعت خالي وجود ندارد و بر همين اساس تعدادي از دانشجويان در ساختماني كه سازمان آموزش و پرورش به اين امر اختصاص داده مشغول به تحصيل هستند.
رئيس دانشگاه پيام نور كرمانشاه افزود: در صورت ورود دانشجويان جديد نيم سال دوم تحصيلي اين مشكل به يك بحران تبديل خواهد شد كه ايجاد فضاي جديد آموزشي را ضروري مي كند.
فرشادفر يادآور شد: با ساخت فاز اول دانشگاه پيام نور در بلوار امام خميني(ره) نزديك فرودگاه بين المللي كرمانشاه 80 تا 90 درصد از مشكلات دانشگاه برطرف خواهد شد كه اميدواريم با تلاش ، همكاري و همدلي مسئولان استان هرچه سريع‌تر اين امر محقق شود

+ نوشته شده در  سه شنبه 8 مرداد1387ساعت   توسط پليسpnu  |